HTS Hüttges Transport-Service
Nederland B.V.
+ 31 10 245 11 80
Euroweg 2
NL-2988 CM RIDDERKERK
ind. Cornelisland
E-Mail  : info@hts-nederland.nl
Internet: www.hts-nederland.nl

Contactgegevens                                                 

 

                                        

Nederland:

HTS Hüttges Transport-Service Nederland B.V.

Euroweg 2
NL-2988 CM Ridderkerk
ind. Cornelisland 

Telefoon : +31 10 - 2451180
Telefax   : +31 10 - 2451170

E-Mail  : info@hts-nederland.nl

Internet: www.hts-nederland.nl

BTW-Nr: NL802420606B01   Kvk te Rotterdam: 24245647 


 

Raymond Westmaas                                            Birgit Hüttges

Managing Director                                                 +49-2826-914210

+31(0)10-2451180                                                B.Huettges@hts-deutschland.de

R.Westmaas@hts-nederland.nl                              

 

 

Douane Zaken operations AGF

 

Rob van Bekkum   -  +31(0)10-2451186 / +31(0)-611219234   Rob@hts-nederland.nl

Eric v.d. Stap         -  +31(0)10-2451182 / +31(0)-653147591   Eric@hts-nederland.nl

Diane Linford         -  +31(0)10-2451180                                 Diane@hts-nederland.nl

Rishaal Mahabier   -  +31(0)10-2451184                                Rishaal@hts-nederland.nl

                                                         

Douane Zaken expeditie.

 

Quincy Jones         -  +31(0)10-2451180 / +31(0)-611775809 Quincy@hts-nederland.nl

Linda Plooster       -  +31(0)10-2451185 / +31(0)-630393424 Linda@hts-nederland.nl

Tonny Meijer         -  +31(0)10-2451180                                Tonny@hts-nederland.nl

Stefan Brokerhof  -  +31(0)10-2451191                                Stefan@hts-nederland.nl

 

Douane Zaken Portugal.

 

Hans Jagtman                - +31(0)10-2451183                       Hans@hts-nederland.nl

Mandy van de Giessen  - +31(0)10-2451180                        Mandy@hts-nederland.nl

 

 

 

Administratie debiteuren / crediteuren.          Administration@hts-nederland.nl  

 

Dorothe Kleefstra                                               Christine Hüttges  

+31(0)10-2451187                                               +49-2826-914227

dorothe@hts-nederland.nl                                     C.Huettges@hts-deutschland.de

 

                  

Onze medewerkers staan voor u klaar


Goede service heeft ook een telefoonnummer bij ons. Aarzel niet om ons te bellen als u vragen heeft.
Tevens kunt u ook contact met ons opnemen via e-mail – wij bellen u terug.

Routebeschrijving

Downloads


Algemene expediteurs voorwaarden Hüttges Transport-Service Nederland B.V.

> Klik hier om te bekijken

Allgemeine Speditionsbedingungen  Hüttges Transport-Service Nederland B.V.

>Klicken Sie hier um zu Sehen 

General Forwarding conditions         Hüttges Transport-Service Nederland B.V.

>Click here to view