HTS Hüttges Transport-Service
Nederland B.V.
+ 31 10 245 11 80
Haven 294, Keilestraat 9c
NL-3029 BP Rotterdam

E-Mail  : info@hts-nederland.nl
Internet: www.hts-nederland.nl

Contactgegevens                                                 

 

                                        

Nederland:

HTS Hüttges Transport-Service Nederland B.V.

Euroweg 2
NL-2988 CM Ridderkerk
ind. Cornelisland 

Telefoon : +31 10 - 2451180
Telefax   : +31 10 - 2451170

E-Mail  : info@hts-nederland.nl

Internet: www.hts-nederland.nl

BTW-Nr: NL802420606B01   Kvk te Rotterdam: 24245647 


 

Raymond Westmaas                            Birgit Hüttges 
Managing Director +49-2826914210
+31(0)10-2451180 B.Huettges@hts-deutschland.de
R.Westmaas@hts-nederland.nl  
         
Eric v.d. Stap  Ursin van Rhijn 
Douane Zaken AGF Douane Zaken AGF
+31-(0)10-2451182 +31-(0)10-2451184
 Eric@hts-nederland.nl ursin@hts-nederland.nl
         
Linda Plooster  Rob van Bekkum 
Douane Zaken  Sales / Logistiek AGF
+31-(0)10-2451185 +31-(0)10-2451186
Linda@hts-nederland.nl Rob@hts-nederland.nl
         
Arno Smaling  Hans Jagtman 
Douane zaken + Import - Export afdeling  Douane zaken Portugal Import - Export.  
+31-(0)10-2451191 +31-(0)10-2451183
Arno@hts-nederland.nl Hans@hts-nederland.nl
         
Marco van Dijk    Michel Spijkers  
Douane zaken + Import - Export afdeling  Douane zaken AGF  
+31-(0)10-2451180 +31-(0)10-2451180

Marco@hts-nederland.nl

 

Michel@hts-nederland.nl

 


Dorothe Kleefstra  


                      Ursula Braam 

Boekhouding - Administratie                        Boekhouding - Administratie 
+31-(0)10-2451187                       +31-(0)10-2451121

Dorothe@hts-nederland.nl

Administration@hts-nederland.nl

                      U.Braam@hts-deutschland.de

                      Administration@hts-nederland.nl

  

Duitsland:

HTS Hüttges Transport-Service GmbH & Co. KG
Im Hammereisen 57

D-47559 Kranenburg

Geschäftsführer: Hans-Jürgen Esser

Telefoon : +49 (0)2826 - 91 42-0
Telefax   : +49 (0)2826 - 91 42-42

E-Mail  : info@hts-deutschland.de
Internet: www.hts-deutschland.de

Umsatzsteuer-Identifikationsnummer gemäß §27 a Umsatzsteuergesetz:

DE 812026330

 

Onze medewerkers staan voor u klaar


Goede service heeft ook een telefoonnummer bij ons. Aarzel niet om ons te bellen als u vragen heeft.
Tevens kunt u ook contact met ons opnemen via e-mail – wij bellen u terug.

Routebeschrijving

Downloads


Algemene expediteurs voorwaarden Hüttges Transport-Service Nederland B.V.

> Klik hier om te bekijken

Allgemeine Speditionsbedingungen  Hüttges Transport-Service Nederland B.V.

>Klicken Sie hier um zu Sehen 

General Forwarding conditions         Hüttges Transport-Service Nederland B.V.

>Click here to view